Sportvissen Den Helder

Sportvissen is in Den Helder een zeer geliefde sport. Jong en oud, arm en rijk mogen graag een dagje gaan sportvissen in Den Helder. Er zijn dan ook voldoende wateren in de omgeving om te gaan sportvissen. Wij bieden u de mogelijkheid met De Mercuur mee te gaan sportvissen op de Noordzee, vanuit Den Helder. U bent van harte welkom.

Het echte visserijleven
Uiteraard is sportvissen niet alleen in Den Helder een populaire buitensport. Door heel Nederland geniet men met volle teugen van sportvissen. Den Helder is een plaats waar het echte visserijleven nog leeft en waar sportvissers dan ook graag komen. Komt u naar De Mercuur om te gaan sportvissen in Den Helder, dan raden wij u ook zeker aan nader kennis te maken met de omgeving.

Contact
Wilt u gaan sportvissen in Den Helder? U kunt mee op De Mercuur om op de Noordzee te gaan sportvissen. Wij vertrekken vanuit de haven van Den Helder. U kunt online reserveren op onze website, waar u ook alles leest over de vele mogelijkheden op De Mercuur. Voor meer informatie kunt u mailen naar info@sportvisserijmercuur.nl, bellen naar 0227 – 51 14 17 of ons online contactformulier invullen. Wij zijn u graag van dienst.

Sportvissen Noordzee | Asverstrooiing | Dagje vissen | Kabeljauwvissen | Makreelvissen | Vissen op de Noordzee | Kabeljauw vissen Noordzee | Makreel vissen | Sportvissen | Sportvissen Den Helder